Agrafe ir uzņēmums, kura galvenā nodarbošanās ir reklāmas suvenīru un prezentreklāmu izgatavošana.

Laika gaitā esam iemantojuši uzticību no tādiem uzņēmumiem, kā AS “Laima”, “Mc’Donalds”, AS “Lido”, Viasat u.c. Vienmēr nākam pretī saviem klientiem ar izdevīgiem nosacījumiem.

Spējam tiem piedāvāt visu nepieciešamo! Pat ja Jūs nevarat atrast sev nepieciešamo mūsu mājaslapā, vaicājiet Agrafe komandai un mēs Jums noteikti palīdzēsim!

Mēs esam Agrafe un mēs varam visu!

Viss ir superīgi, ātri, jūs vienmēr atrodat labāko un klientam izdevīgāko risinājumu. Prieks sadarboties, profesionāla un ātra komunikācija.

Mārketinga projektu vadītāja | Scania Latvia SIA

Scania Latvia SIA

L.Paula Tovkiņa

Informējam, ka uzņēmums SIA “SND” ir veicis kultūras pils “Ziemeļblāzma” pasūtījumus, pierādot sevi kā labu sadarbības partneri, precīzu un atsaucīgu, prasmīgu komunikācijā un pasūtījumu izpildes grafikā.

Kūltūras pils “Ziemeļblāzma”

Paldies, AGRAFEI! Visu pasūtījumu esam saņēmuši. Ļoti skaistas, elegantas, praktiskas un burvīgas termokrūzes. Liels paldies, esam ļoti sajūsmināti un apmierināti.

Kūku pagasta kultūras darba organizatore

Dace Braune

Paldies jums par lieliski paveikto darbu! Mūsu uzņēmuma darbinieki ir pateicīgi par jaunajām krūzītēm un peļu paliktņiem. Dizains ir tieši tāds kā vēlējāmies. Tagad varam baudīt nesteidzīgi kūpošo rīta kafiju no pilnīgi oriģinālām krūzītēm. Paldies par vienmēr atsaucīgo un smaidīgo ”Agrafes” darbinieku attieksmi! Paldies, ka tik ātrā laikā un kopīgas sadarbības rezultātā, tika radītas skaistas lietas

Katrīna Liepiņa

Ir patīkami strādāt ar SND komandas meitenēm! Mūsu pasūtījums tika izpildīts nevainojami – sākot no idejas līdz tās īstenošani. Patiešām profesionāli! Paldies

Dana Leite

“Laima” Chocolate Museum

Partneri